Moliūgų – žibintų dirbtuvėlės

2019 10 31Spalis – derliaus mėnuo, išskirtinai susijęs ir su Moliūgų – žibintų švente, kuri  jau tapo tradicine ir Laukuvoje.  Artėjant šiam miestelio renginiui, sulaukėme kultūros namų direktorės Virginijos Mikutavičienės prašymo – pasiūlymo pagelbėti, prisidėti organizuojant šventę - kuo įdomiau išskaptuoti, įspūdingiau papuošti moliūgus. Su didžiuliu entuziazmu priėmėme šį pasiūlymą. Esame dėkingi už pakvietimą bei pasitikėjimą.

Mūsų auklėtojos, technologijų mokytojos Daivos Kačinauskienės, iniciatyva, Laukuvos gimnazijos virtuvėlėje buvo atidarytos moliūgų pjaustymo dirbtuvėlės, kuriose kūrė nemažai mokinių. Moliūgus – žibintus - skobė ir pjaustinėjo 5, 6a, 1g ir 2bg klasės mokiniai. Prie šios gražios akcijos prisijungė ir mokytoja V. Ačienė, parūpinusi dirbtuvėlėms būtinos „medžiagos“ – moliūgų. Galutinis rezultatas nudžiugino visus - pagaminta labai daug žibintų. Ši veikla, pareikalavusi ne tik kūrybinių idėjų, bet ir fizinių jėgų, buvo smagi ir maloni, nes visi dalyvavusieji dirbtuvėlėse žinojo, kad  išpjaustyti  moliūgai - žibintai papuoš mūsų miestelį.

6a klasės mokinė
Gabija Ežerskytė.