Naujienos

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas

Written on .

2016 03 10

Šiemet minėjome 26-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines. Šiai progai paminėti visą savaitę (kovo 7-10 d.) gimnazijoje vyko įvairūs renginiai. Buvo sužaistos finalinės rungtynės tarpklasinių tinklinio varžybų, Kovo-11-osios taurei laimėti.

Nugalėtojais tapo gimnazijos 3g klasių komanda. Antrą vietą iškovojo gimnazijos 4g klasių komanda, o trečią vietą pelnė gimnazijos 1ag klasės komanda. Kasmetinėse šaudymo varžybose mokiniai vietas pasidalino, merginų grupėje: Ieva Bukauskaitė (3bg kl.) – I vieta, Eivilė Vasiliauskaitė (5 kl.) – II vieta, Margarita Knystautaitė (3bg kl.) ir Ernesta Košytė (3bg kl.) – III vieta.  Vaikinai: Almantas Auškalnis (3ag kl.) – I vieta, Mantas Geryba (8 kl.) – II vieta, Jonas Mikalauskas (1bg kl.) – III vieta.

I a. fojė  puošė stendinė medžiaga ir  foto nuotraukų galerija „ Mes per 26-erius nepriklausomybės metus“.  Bibliotekos skaitykloje veikė knygų ir leidinių paroda „Kovo 11-oji“.

Tris pirmąsias savaitės dienas aktų salėje skambėjo kiekvienos klasės atliekamos patriotinės dainos. Dainų buvo mokomasi per muzikos pamokas.  Kiekvienas norintis išreikšti savo nuomonę galėjo balsuoti už jam labiausiai patikusią dainą. Žiūrovų simpatijas laimėjusios klasės buvo apdovanotos saldžiais, gimnazijos direktorės Raimondos Kauneckienės, įsteigtais prizais. O jomis tapo: pradinio ugdymo 4a klasė, pagrindinio ugdymo 8 klasė ir gimnazijos 2bg klasė.

Pradinio ugdymo 3-4 klasių mokiniams vyko viktorina „Ką aš žinau apie Lietuvą?“ Nugalėjo 4a klasės komanda  „Šypsenėlės“.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai  savo eilėraštukais, kūrybiniais darbeliais bei trispalviais gėlių žiedais prisijungė prie šios mums svarbios datos paminėjimo.

Ketvirtadienį vyko baigiamasis renginys gimnazijos kieme, į kurį susirinko visa gimnazijos bendruomenė. Šventėje turėjome svečią, kraštietį, Aleksą Karalavičių, oro pajėgų karininką. Pagal grupės „Bavarija“ dainą „Čia Lietuva“ mokytojos Olgos Jogminienės padedami šokome pasidabinę Lietuvos trispalvės atributika. Lietuvos trispalvės kilimas nugulė čia pat skvere  prie laisvės kovų dalyvės, partizanės Irenos Petkutės – Neringos paminklo. Vėliau visi rinkosi į  gimnazijos sporto salėje vykusį visos savaitės renginių aptarimą bei apdovanojimus.

Šiemet masiškai, patraukliai ir žaismingai paminėjome vieną svarbiausių mūsų valstybės istorinių datų.