Raibosios vištelės kraitelė

DSC 0349Ten, kur pernai pempė klykė,

Šiemet vaikščioja Velykė...

Kiekvienais metais, atkeliavus pavasariui, mažieji ugdytiniai kartu su tėveliais švenčia vaikų Šv. Velykas. Ne išimtis ir šie metai.

Balandžio 21 dienos popietę, ikimokyklinė grupė ,,Drugelis‘‘ sulaukė svečio, Raibosios vištelės. Nešina pilna kraitele dovanų, siurprizais, įvairiomis, gudriomis užduotėlėmis tėveliams ir linksmomis vaikučiams, ji pranešė džiugią žinią, kad švęsim mažųjų Velykas.

Raiboji vištelė domėjosi ar vaikučiai(tėveliai) žino, kokios pagrindinės spalvos vyrauja margučiuose, ką jos simbolizuoja, kodėl margučiai ridenami, kodėl šventės toks pavadinimas Velykos, kodėl ji švenčiama vis kitomis dienomis. Vėliau mažieji žaidė žaidimus ,,Ratelis“, ,,Gaidžiukas“, ,,Kiaušinis į lizdelį“, atliko margučių dažymą delniukais, rideno margučius, šoko ,,Ančiukų“ šokį. Neliko nuošalyje tėveliai. ,,Žaliesiems“ ir ‚,Geltoniesiems“ tėveliams teko sudėti po du žodžius apie šią šventę, spalvinti margučius (balionus), pūsti plunksną, daryti viščiukų mankštą. Šauniai padirbėjus, raiboji vištelė visus apdalijo siurprizais ir auksiniais kiaušiniais.

Išdalijus dovanėles, ištuštėjus kraitelei, raiboji vištelė palinkėjo visiems būti linksmiems ir sveikiems.

Ikimokyklinės grupės vyr. auklėtoja Reda Pipirienė