MOKINIŲ KONKURSAS „STEBĖK, PAŽINK, SUPRASK IR TAIKYK“

20170427 1409092017 m. balandžio 27 d. Šilalės Simono Gaudiešiaus gimnazijoje vyko Klaipėdos regiono mokinių konkursas „Stebėk, pažink, suprask ir taikyk“.

Prie konkurso organizavimo prisidėjo Klaipėdos universiteto Gamtos mokslų katedra. Renginio metu 3-11 klasių mokiniai stendiniuse pranešimuose pristatė gamtos pažinimo, aplinkotyros, biologijos, geografijos, fizikos, chemijos mokslų tiriamuosius, taikomuosius ir kūrybinius darbus. Komisijos pirmininkė – doc. dr. Rita Jankauskienė, KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto Gamtos mokslų katedros docentė, komisijos nariai- Rasa Kuzminskaitė, Šilalės r. savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja, Rima Norvilienė Šilalės r. savivaldybės mero patarėja, Sigitas Mėlinavičius, Pagramančio regioninio parko direktorius, Vaidotas Andrašiūnas, Klaipėdos universiteto doktorantas, Stasys Norbutas, Šilalės Simono Gaudiešiaus gimnazijos direktorius, išklausė kiekvieno dalyvio pranešimą, bendravo su dalyviais ir pateikė jiems klausimų bei pasiūlymų tolimesnei tiriamąjai veiklai. Kol komisija tarėsi ir vertino darbus, moksleiviai klausėsi koncerto.

Mūsų gimnaziją konkurse atstovavo net penkios mokinės. Šarūnė Girgždytė ir Meila Gerčaitė iš 3b klasės (darbo vadovė –Sigita Lileikienė) pristatė darbą „Mėlynojo kristalo auginimas“. Urtės Kėblaitės, 3a klasė, (darbo vadovė –Asta Vaitkevičienė) tyrimas- „Iš ko gaminama duona?“. Agnietės Vaitkevičiūtės, 3a klasė, (darbo vadovė –Asta Vaitkevičienė) tema-„Kaip laikyti duoną?“. Deimantė Andriuškevičiūtė, 3g kl., ( darbo vadovė Virginija Ačienė) pristatė tyrimą „Taromatų nauda aplinkai“. Džiugu, kad net dvi iš jų tapo laureatėmis. Agnietė Vaitkevičiūtė –pradinių klasių grupėje, o Deimantei Andriuškevičiūtei atiteko gimnazijinių klasių antojo laipsnio diplomas.

Asta Vaitkevičienė pradinių klasių mokytoja metodininkė.