„Kuo būsi užaugęs?“

2017 11 27„Kuo būsi užaugęs?“ – šis klausimas tikriausiai ne kartą girdėtas visiems, o ypatingai jis aktualus mokiniams. Ir kuo tik nenorima tapti! Nuo kosmonautų, policininkų iki kirpėjų, statybininkų ir t.t. Ypač drąsiai svajojame pradinėse klasėse.

Spalio pabaigoje apie įvairias profesijas per pasaulio pažinimo pamoką kalbėjo ir trečiokėliai. Šiems mokinukams aktualiausia buvo jų tėvelių profesijos, o kad vaikams būtų įdomiau buvome nuspręsta aplankyti V. Digaičio parduotuvę bei ten dirbančią Gabrieliaus Šimkaus mamytę Mildą. Būtent čia trečiokai sužinojo ir pamatė, kaip ir ką dirba pardavėja, galėjo pabandyti nuskanuoti prekes. Padėkoję už suteiktą informaciją bei saldžias dovanėles, toliau išvyką tęsė. Keliavo į Laukuvos paštą sužinoti, kaip dirba paštininkai, laiškanešiai. Čia pasitiko Kvinto Žukausko mama Lina, kuri papasakojo apie spaudos gabenimą dabar ir anksčiau, siuntinių siuntimą bei kitas paslaugas, kurias dar teikia paštas.  Šią edukacinę išvyką organizavo trečiokų mokytoja Regina Stanevičienė, o lydėjo ir mokytojo padėjėja Rita Kėblienė.