foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

2018 01 02Šiemet kaip ir kiekvienais metais mūsų Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokiniai nepamiršo padaryti gyvūnams Kalėdas. Tiems gyvūnams, kurie žiauriausiais būdais yra paliekami kaip nebereikalingi. Šie metai jau galima sakyti mūsų jubiliejiniai 5- tieji lankant gyvūnus.

Šiųmetinė akcija truputį paįvairinta pyragų kepiniais, kurių metu mokiniai iškepę savo pyragus pardavinėjo savo draugams ir gautus pinigus skyrė gyvūnams. Kita dalis mokinių ir klasių tiesiog rinko pinigus ir skyrė juos gyvūnų maisto pirkimui.

Vežti gyvūnams Kalėdas ar padėti jiems pasitikti Naujuosius jau tapo ir pareiga ir didžiausiu noru Gabijai Mikaločiūtei bei Lukui Pamedyčiui. Kasmet prisideda vis naujų mokinių, norinčių pamatyti ir aplankyti šiuos gyvūnus. Kiekvienas grįžta su naujais potyriais ir džiaugsmais, turėdami galimybę prisiliesti prie tų gyvūnų ateities.

Kasmet šios prieglaudos šeimininkas Sigitas Klymantas pasitinka mus jau kaip ir senus gerus pažįstamus. Visi būriu pasidžiaugiame senbuviais ir pasiklausome istorijų ką tik tapusių globotinių. Visada šeimininkas vaišina mus tai pica, tai ant laužo keptomis dešrelėmis.

Labai džiugu, kad tokiu būdu  ne tik gyvūnams dovanojame Kalėdas, bet ir patys turtėjame savo širdies šiluma. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios akcijos!

 

Sigito Klymanto straipsnis Facebook'e (2018-01-02)