2018 03 09Kovo 9 dieną Šilalės rajono ikimokyklinukai bei priešmokyklinukai, pasidabinę tautiniais kostiumais ir ne tik, rinkosi į jau tradicija tapusį mažųjų meninio skaitymo bei piešinių konkursą „Lietuvėle, tu brangi...“, Šilalės miesto lopšelyje-darželyje „Žiogelis“. Iš ugdymo įstaigų atvyko patys drąsiausi, raiškiausiai sakantys eiles apie tėvynę konkurso dalyviai. Apdovanojimų atvyko pasiimti ir jau paskelbti piešinių konkurso nugalėtojai. Tarp jų viena ir iš Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos priešmokyklinės grupės ugdytinių. Tai - G. Jokubauskytė.

Visus skaitovus vertino kompetentinga komisija. Mūsų ugdymo įstaigą atstovavo: „Drugelių“ grupės ugdytiniai - L. Kančiauskytė ir M. Čivinskas (auklėtoja R. Pipirienė); „Saulutė“ – E. Andreika (auklėtoja I. Bliutienė); „Bitutė“ – D. Petkutė ir U. Levickaitė (auklėtoja K. Mikutienė) bei priešmokyklinės grupės – G. Kėbla (mokytoja R. Šaltmerienė).

Po įtemto darbo – konkurso- vaikučiai, jų mokytojai bei palaikyti savo atžalų atvykę tėveliai buvo vaišinami arbata ir sausainiais. Kol komisija skaičiavo balus bei rinko skaitovus –nugalėtojus, mažieji galėjo ir padūkti. O šiai veiklai drąsos tikrai netrūksta...

Apdovanoję konkurso laureatus dovanomis bei visus dalyvius padėkomis ir saldžiais paguodos prizais, organizatoriai palinkėjo vaikučiams išmokti dar daugiau eilėraščių apie mūsų tėvynę Lietuvą bei kitais metais vėl susitikti tokioje pačioje šventėje.

Auklėtojos