Visa, kas gražiausia, Tau, Lietuva...

2018 03 15 3„Tai gražiai mane augino

Laukas, pieva, kelias, upė...“

Šie, lietuvių tautos „sąžine“ vadinamo, poeto Justino Marcinkevičiaus žodžiai puikiai tinka apibūdinti tai, kas pavaizduota gimnazijos pradinio ugdymo trečios klasės mokinių 10 metrų ilgio piešinyje, skirtame Lietuvos atkūrimo 100 – mečiui. Be visame piešinyje plazdenančios trispalvės, čia pavaizduota ir nuostabi Lietuvos gamta bei įterpta liaudies motyvų elementų, raštų. Tai bendras mokinių ir tėvelių darbas. Didžiulė padėka tėveliams, sutikusiems mums padėti.

3 klasės mokytoja metodininkė

Regina Stanevičienė