Vaikų Velykėlės 2 b klasėje

2018 04 09Nors sunkiai iš žiemos snaudulio keliasi žolytė, augalėliai, medžių šakų pumpurėliai, gėlytės, bet vis tiek džiaugiamės, kad su pavasariu pas mus atkeliavo labai graži, nuotaikinga, pilna džiugesio ir linksmybių šventė – Velykos.

Savaitė po Velykų – Atvelykis, dar vadinamas Vaikų Velykėlėmis. 2b klasės mokiniai linksmai atšventė šią šventę. Klasėje suorganizavome kiaušinių parodėlę.   Buvo išrinktas gražiausias, stipriausias kiaušinis. Paskui ridenome kiaušinius, žaidėme žaidimus. Mokiniai piešė piešinius su margučiais, atspindinčiais senovinių margučių marginimo tradicijas. Paskui susėdę prie vaišių stalo kalbėjome apie Velykų papročius.

Su atbundančiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais tegul į Jūsų namus ateina švelnus saulės spindulys, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, o kartu su numargintais margučiais stiprybė, meilė ir džiaugsmas.

2 b klasės vadovė

Diana Petkienė