Šeimos diena

2018 05 15Gegužės 15-oji tarptautinė šeimos diena. Jau trečius metus iš eilės ikimokyklinės grupės ,,Saulutė" vaikai, padedami auklėtojų, surengė koncertą, Mes kartu"skirtą savo šeimai - mamoms, tėčiams, sesėms, broliams ir seneliams.

Šeima - toks mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa daug: mamos lopšinė, jos sekta pasaka, tėčio ramus žvilgsnis ir rūpestingų rankų tvirtumas, senelės kepti pyragai, o kiek  į šį žodį šilumos talpina mūsų mažieji įsitikinome šeimos šventėje, kurioje vaikai dainavo daineles, gražiausius žodžius išreiškė eilėraščių posmais, kartu su šeimos nariais susikibę rankomis šoko ratelius, džiaugėsi gražia susirinkusia šeimynėle.

Šventės pabaigoje vaikai visiems dėkojo už šypsenas, plojimus ir dovanojo po pomidoro daigą, kurį patys sėjo, persodino ir augino grupėje ant palangės.

Linksma ir smagu, kai visi kartu!

Ikimokyklinės grupės „Saulutė“

vyr. auklėtoja Irena Bliutienė