Gerai pailsėsi – gerai padirbėsi...

2018 05 18 2Gegužės 18 d. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupių „Drugelis“ ir „Bitutė“ auklėtojos pakvietė ugdytinius bei jų tėvelius į šeimų sporto šventę „Gerai pailsėsi – gerai padirbėsi...“, skirtą Šeimos dienai paminėti.

Renginio pradžioje visus susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė R. Kauneckienė, kuri palinkėjo gerai pasportuoti. Po sveikinimo žodžio visi dalyviai buvo pakviesti „apšilimo“ šokiui – mankštai, vėliau burtų keliu išsiaiškino, kuriai komandai atstovaus – raudonųjų, geltonųjų ar žaliųjų. Kiekviena komanda pasipuošė atitinkamos spalvos kepuraitėmis. Tada vaikučiai ir tėveliai dalyvavo įvairiose rungtyse: mėtė kepuraites ant kuoliukų, spyrė į vartus kamuoliukus, rinko atitinkamos spalvos lėkšteles, išbarstytas po visą sporto salę, lenktyniavo bėgdami estafetėje. Kad šventės dalyviai šiek tiek atsipūstų po judriųjų žaidimų, juos keitė ramesni – „Masažinis ratas“, „Kiškiai ir medžiotojas“. Galutinis šventės akcentas - padėkos ir saldžios dovanėlės dalyvavusiems!

Ir nors subjuręs oras pakoregavo renginio eigą (iš sporto aikštyno teko persikelti į sporto salę), džiaugiamės gausiu dalyvių būriu bei sportiška nuotaika. O už pagalbą organizuojant šventę norime padėkoti kūno kultūros mokytojui Robertui Mikučiui ir auklėtojų padėjėjoms.

Auklėtojos