Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai - 2018.

2018 05 18Šių metų vasario mėnesį Lietuvos Biblijos draugija ir Lietuvos katechetikos centras, bendradarbiaudami su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, paskelbė foto konkursą „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai -2018“.

Mūsų gimnazijos 6 klasės mokiniai dalyvavo šiame įdomiame konkurse ir buvo pakviesti į baigiamąjį renginį.

Baigiamasis renginys, kuriame buvo apdovanoti nugalėtojai, vyko gegužės 18 dieną Vilniuje, Keistuolių teatre. Po apdovanojimo žiūrėjome įdomų, linksmą spektaklį – jis visai klasei patiko.

Renginiui pasibaigus, vaikščiojome po gražųjį Vilniaus senamiestį. Apžiūrėjome Katedrą, Aušros vartus, prezidentūrą. Grįždami iš Vilniaus, užsukome į prekybos centą „Mega“ Kaune. Kelionė buvo smagi, visi liko patenkinti.

Gytis Gailevičius,

6 klasės mokinys