Jaunųjų šaulių sąskrydis, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

2018 11 162018 m. lapkričio 16-17 d. į jaunųjų šaulių sąskrydį Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje susirinko 166 jaunieji šauliai. Malonu, kad mus aplankė svečiai iš Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės. Tikimės tolimesnio bendradarbiavimo. Jaunimas varžėsi šaudymo iš pneumatinio šautuvo, vasaros biatlono, kelmo metimo, tinklinio, rankų lenkimo, stalo teniso, smiginio rungtyse. Taip pat vyko ir protų mūšis „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“ ir orientacinės pratybos. Aišku neapsieita ir be diskotekos. Nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais, diplomais ir medaliais. Bet tikriausiai ne medaliai svarbiausia. Džiugu, kad jaunimas leidžia laisvalaikį aktyviai įsitraukdami į šaulišką veiklą.
Kuopos vadas
Ernestas Burčas