Skautų sueiga

2018 11 30Lapkričio 30 – gruodžio 1 dienomis gimnazijoje šurmuliavo daugiau nei 30 skautų – vyko sueiga „Graži tu, mano brangi Tėvyne...“. Dalyvavome mes, Laukuvos Norberto Vėliaus draugovės skautai, Obelyno draugovė, skautai iš Šilalės ir net Lukšių (Šakių raj.).
Sueigą pradėjome šv. Mišiomis bei iškilminga atidarymo rikiuote, kurios metu šeši Obelyno draugovės skautai davė jaunesniojo skauto įžodį. Po vakarienės dalyvavome Laukuvos kultūros namuose vykusiame spektaklyje, kurį parodė Kaltinėnų kultūros namų atstovai, po to grįžę į mokyklą smagiai vakarojome su tautiniais šokiais. Ryte vyko fotomedžioklė, kur ir Laukuvos skautai, ir svečiai iš arčiau susipažino su mūsų miesteliu. Grįžę į mokyklą, susitvarkėme ir dalyvavome uždarymo rikiuotėje, po kurios, deja, buvo laikas skirstytis namo. Dėkojame vadovui Robertui Mikučiui už suteiktą progą tobulėti bei smagiai ir naudingai praleisti laiką.

Patyrusi skautė,
Draugininko pavaduotoja Ema Girgždytė