Naujienos

Tauragėje vyko zoninės krepšinio varžybos

Penktadienį, balandžio-1 d., Tauragėje vyko zoninės krepšinio varžybos (gimusių 1995 m. ir jaunesnių). Dalyvavo 4 komandos: Tauragės, Šilutės, Pagėgių ir Laukuvos. Burtai lėmė, kad pirmas varžybas susitikome su Tauragės komanda. Nors mūsiškiai tikėjosi lengvesnės kovos, tačiau varžovai privertė stipriai padirbėti. Visos varžybos vyko taškas į tašką ir tik ketvirtojo kėlinio gale mūsiškiams pavyko įgyti 9 taškų persvarą ir ją išlaikyti iki rungtynių pabaigos. Kovoje dėl pirmos vietos rezultatas vėl buvo apylygis - tai viena, tai kita kopmanda išsiverždavo į priekį, o trečiojo kėlinio gale mūsiškiai įgijo 3 taškų deficitą, kurio nebesugebėjo panaikinti iki pat rungtynių pabaigos ir rezultatu 37:40 turėjome pripažinti varžovų pranašumą.