Mokslo metų užbaigimo šventė

Gegužės 31 dieną į mokslo metų užbaigimo šventę rinkosi priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai, pradinio ugdymo 1-4, pagrindinio ugdymo 5 klasių mokiniai ir jų auklėtojai. Šventė vyko gimnazijos stadione.

Pirmasis sveikinimo žodį tarė ir pradinio išsilavinimo pažymėjimus ketvirtokams įteikė gimnazijos direktorius Vincas Jurgaitis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Norkienė visiems mokiniams palinkėjo šiltos ir saugios vasaros. Kiekviena klasė mokslo metų užbaigimo šventei turėjo paruošusios po pasirodymą. Visi klausėmės mažųjų mūsų dainorėlių, gėrėjomis mažaisiais šokėjais. Po klasių pasirodymų mokiniams buvo įteiktos padėkos už labai gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį bei gerą pamokų lankymą. Nepamirštos ir pradinio ugdymo 4 klasių auklėtojos Regina Stankevičienė ir Sigita Lileikienė. Joms padėkos raštai įteikti už gerą ir nuoširdų auklėtinių ugdymą.

Būsimiems penktokams buvo pristatyta būsima klasės auklėtoja- kūno kultūros mokytoja metodininkė Ingrida Girčinė, ji savo būsimiems auklėtiniams palinkėjo linksmai praleisti vasaros atostogas, pailsėti ir rudenį visus sugrįžti į gimnaziją.

Mokiniai su nekantrumu laukė lobio ieškojimo rungties. Gavę lobio ieškojimo planus, visi mokiniai išbėgo ieškoti paslėptų lobių. Greičiausiai lobį rado mūsų mažiausieji pirmokai, ilgiausiai ieškojo penktokai. Vėliau buvo paskelbtas muilo burbulų pūtimo čempionatas. Visi susižavėję stebėjo skraidančius po stadioną didesnius ir mažesnius muilo burbulus. Šventės vedėjos Justina ir Deimantė padėjo išrinkti geriausius ir aktyviausius muilo burbulų patėjus, kurie buvo apdovanoti prizais.

Šventė baigėsi, išsiskyrėme vasaros atostogoms, bet rudenį vėl visi susitiksime gimnazijoje. Visiems šiltos, linksmos ir saugios vasaros.