Šilalės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos organizuotame nevyriausybinių jaunimo organizacijų susitikimas „Ar sportas tau?“.

2011 m. spalio 14 d. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos jaunieji šauliai dalyvavo

Šilalės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos organizuotame nevyriausybinių jaunimo organizacijų susitikime „Ar sportas tau?“.

Renginys vyko Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinėje mokykloje. Susitikimo atidaryme sveikinimo žodžius tarė: Jonas Gudauskas, Raimundas Vaitiekus bei mokyklos direktorius Arūnas Aleksandravičius. Dalyvavome tinklinio, stalo teniso, vilkiukų sukimo, rankų lenkimo, svarsčių kėlimo, smiginio bei šaškių rungtyse. Tinklinyje pelnėme 1-ąją vietą. Taip pat turėjome galimybę susitikti su Europos rankų lenkimo čempione, Egle Vaitkute, kuri plačiau papasakojo apie šią sporto šaką.

Džiaugiamės, kad galėjome sudalyvauti tokiame renginyje ir taip aktyviai praleisti penktadienį. Laukiame kitų jaunimo organizacijų susitikimų.