Karinės ir sportinės varžybos, skirtos Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

Lapkričio 24 dieną VšĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre vyko tradicinės, jau devintą kartą organizuojamos karinės ir sportinės varžybos,

skirtos Lietuvos karių dienai paminėti, kuriose dalyvavo ir Laukuvos antrojo atskirojo būrio jaunieji šauliai. Į karines ir sportines varžybas atvyko Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas  kapitonas Vytautas Žymančius, kuris linkėjo komandoms ryžto, ištvermės, ragino būti tikrais savo komandos, savo šalies patriotais. Komandos varžėsi krepšinio 3×3, stalo teniso, rankų lenkimo, šaškių, šaudymo ir virvės traukimo rungtyse.

Geriausiai mokiniams sekėsi stalo teniso rungtyje, kur pirmas vietas užėmė Laukuvos stalo tenisininkai Dovydas Bagdonas ir Eglė Milkintaitė. Nors komandinėse šaudymo varžybose ir nepasisekė, tačiau asmeninėse šaudymo varžybose Laukuvos antrojo atskirojo būrio jaunoji šaulė Justina Petrokaitė aplenkė ne tik merginas, bet ir vaikinus ir užėmė I vietą. Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas kapitonas Vytautas Žymančius pajuokavo, kad vaikinai turėtų pasitempti, o jaunajai šauliai Justinai Petrokaitei įteikė Lietuvos šaulių sąjungos dovaną – knygą apie Lietuvos kariuomenę.

Varžybų nugalėtojai apdovanoti Telšių AŽŠR 8-osios rinktinės diplomais ir mokyklos įsteigtais medaliais. Po varžybų galėjome pasistiprinti tradicine kareiviška grikių koše ir arbata.