Anglų kalbos savaitė gimnazijoje

Šiais mokslo metais  nuo lapkričio 28 d. iki gruodžio 2 d. vyko anglų kalbos savaitės renginiai, kuriuose dalyvavo antrų -  gimnazijos 4 klasių mokiniai.

Pagrindinis šio renginio tikslas – sudominti moksleivius anglų kalba, jos kultūra, istorija bei britų tradicijomis.

Pirmadienį mokyklai specialiai parengtame informaciniame stende pirmo aukšto fojė buvo pristatyta savaitės programa.

Lapkričio 29 d. antro aukšto fone buvo surengta literatūros anglų kalba parodėlė, o mokomųjų dalykų kabinetų duris papuošė žymių žmonių mintys anglų kalba.    Tą pačią dieną anglų kalbos būrelio dalyviai pradėjo angliškų  žaidimų „maratoną“ su 2-6 klasių mokiniais.   Maratonas užsitęsė net iki penktadienio.

Lapkričio 30 d.  per 3-5 pamokas vyko „Oxford“ leidyklos atstovų surengtas konkursas su interaktyvia lenta.  Konkurse dalyvavo po 6 mokinius iš 7- 12 klasių.  Visi jie buvo suskirstyti į komandas ir rungdamiesi tarpusavyje  dėliojo angliškus sakinius, atlikinėjo gramatines užduotis.  Visi nugalėjusieji gavo vertingus „Oxford“ leidyklos  prizus.

„Oxford“ leidykla tą pačią dieną  surengė mokymus ir mūsų anglų kalbos  mokytojams seminare „Learning writing“, kuris vyko Šilalės švietimo centre.  Mokytojai tobulinosi mokymo rašyti įvairius  rašto darbus srityje.

Gruodžio 1 d. per pirmą ir antrą pamokas aktų salėje vyko mokytojos Linos Mickevičienės suorganizuota paskaita „Great Britain“ („Didžioji Britanija“), kurios metu pranešimus skaitė gimnazijos 3 klasių mokiniai.  Tai buvo puiki galimybė dar  kartelį prisiminti Britanijos istoriją bei  pagrindinius faktus apie šios šalies kultūrą bei geografiją.

Tą pačią dieną  per trečią ir šeštą pamokas  vadovaujant mokytojai Birutei  Laurinavičienei  vyko  diktanto rašymas gimnazijos 1-2 klasėms.  Kiekvieną klasę atstovavo po 3 mokinius. Mokiniai turėjo puikią galimybę pademonstruoti savo rašymo įgūdžius. Anglų kalbos savaitės diktanto nugalėtojai: Deimatė Trijonytė (2bg) bei Roberta Buginytė (1bg).

Paskutinę anglų kalbos savaitės renginių dieną apvainikavo viktorina „Hello, Britain“ („Sveika, Britanija“), kurioje dalyvavo visi aštuntokai. Viktorinai vadovavo mokytoja  Neringa  Bankauskienė .   Mokiniai rungėsi atlikinėdami įvairias su Didžiosios Britanijos istorija bei  kultūra susijusias užduotis.  Komandas vertino ir atsakymus komentavo kompetentinga komisija. Visos viktorinoje dalyvavusios komandos buvo apdovanotos prizais bei diplomais. Viktoriną, surinkusi daugiausia balų,  laimėjo 8a klasės komanda.

Organizuojant  anglų kalbos savaitės renginius,  aktyviai dalyvavo visi anglų kalbos mokytojai ir mokiniai.  Dėkojame jiems.

Anglų kalbos mokytojos