Pradinių klasių mokiniai dalyvavo mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybose

2011 m. lapkričio 16 d. vyko rajono zoninės varžybos dėl patekimo į rajono finalines kvadrato varžybas. Čia, nusileidę tik S. Gaudėšiaus gimnazijos komandai, patekome į kitą etapą.

2011 m. lapkričio 23.d. vykusiose rajono finalinėse varžybose nepatyrėme nei vieno pralaimėjimo. Sunkiau buvo tik su S. Gaudėšiaus gimnazijos komanda, bet po atkaklios kovos įveikėme ir ją. Taip iškovojome teisę ginti rajono garbę zoninėse varžybose tiek tarp miesto, tiek tarp kaimo vietovių mokyklų.

2011 m. gruodžio 3 d. vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės kvadrato varžybos tarp miesto mokyklų. Turėjo dalyvauti 4 komandos: Rietavo, Laukuvos, Pagėgių ir Tauragės. Dėl, kol kas nežinomų priežasčių neatvyko Pagėgių komanda. Pirmasis susitikimas vyko tarp mūsų ir Tauragės Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos komandų. Po atkaklios ir apylygės kovos rezultatu 2:1 (6:10; 10:6 ir 7:10) nugalėjo tauragiškiai. Po to be vargo nugalėję Rietavo komandą užėmėme antrąją vietą. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos komanda liko trečia, o nugalėtojais tapo ir teisę kovoti tarpzoninėse varžybose laimėjo tauragiškiai.

Dar liko žaisti kaimo vietovių mokyklų zoninėse varžybose, kurios vyks gruodžio 17 d. Šilalėje. Taigi, komandai linkime sėkmės.

Pradinių klasių mokytoja      Kristina Mikutienė.