Laukuviškiai - LMOF stalo teniso finalinėse varžybose II vietos laimėtojai

Balandžio 27 d. (penktadienį) Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinėje mokykloje vyko 2012 metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio stalo teniso finalinės varžybos.

Į finalines varžybas pateko berniukų komandos iš Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos ir Jonavos Senamiesčio gimnazijos; mergaičių komandos – iš Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos bei Šiaulių „Juventos“ progimnazijos.

Varžybų atidaryme dalyvavo ir finalininkus sveikino Šilalės rajono administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius, mero pavaduotojas Raimundas Vaitiekus, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė bei Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos direktorius Vincas Jurgaitis. Dainomis varžybų dalyvius pasveikino Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos 2ag klasės merginų ansamblis „Juoda – raudona“.

Gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos iškovojo II-ąsias vietas. Dovydas Bagdonas asmeninėse rungtyse iškovojo I vietą. (trenerė Ona Olga Jucevičiūtė)

Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas ir Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro metodininkas Ričardas Ališauskas varžybų nugalėtojus ir jų trenerius apdovanojo medaliais bei diplomais. Visoms varžybose dalyvavusioms komandoms buvo įteikti šakočiai, kuriuos dalyviams dovanojo Šilalės rajono administracija.