Daugiafunkcio centro pristatymas vietos bendruomenei

2013-11-20-2

Lapkričio 20 dieną vyko Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos daugiafunkcio centro pristatymas vietos bendruomenei.

Į pristatymą atvyko tarybos narys Albinas Ežerskis, Laukuvos seniūnijos seniūnas Virginijus Ačas, gimnazijos tarybos pirmininkas Juozas Raudonius, narys Saulius Bernotas, vietos bendruomenės atstovas Kęstutis Auškalnis, mokytojai ir mokiniai. Pirmiausia visiems buvo parodytos erdvios, jaukios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo  patalpos, visi galėjo stebėti vykdomas veiklas. Laukuvos seniūnijos moterų klubo ir dailės studijos vadovė Laimutė Rupšytė supažindino su vykdomomis veiklomis, aprodė savo patalpas, visus pavaišino ką tik iškeptu pyragu. Su lengvosios atletikos (treniruoklių salės) įrenginiais ir joje vykdoma veikla supažindino kūno kultūros mokytojas metodininkas Robertas Mikutis. Erdvioje, nauja įranga sukomplektuotoje gimnazijos bibliotekoje-skaitykloje bibliotekininkė Birutė Strodomskytė pristatė bibliotekos istoriją, fondus ir naujas edukacines erdves.

Gimnazijos direktorius Vincas Jurgaitis pristatė visą daugiafunkcį centrą, jo paskirtį ir naudą visai vietos bendruomenei. Seniūnas Virginijus Ačas pasidžiaugė nauja erdvia biblioteka, vykdoma ikimokyklinio ugdymo programa, treniruokliais ir padovanojo keletą knygų bibliotekai.

Visi dalyvavusieji pasidžiaugė, kad visos daugiafunkcio centro erdvės yra užpildytos, visose vyksta veiklos, atsirado naujų laisvalaikio užimtumo formų mokiniams ir suaugusiems.