Dalyvavimas „Mini žaliojoje olimpiadoje“

IMG 7586   I a gimnazijos klasės merginų būrelis, lydimas biologijos mokytojos Virginijos Ačienės, balandžio 6 dieną dalyvavo regioninėje „Mini žaliojoje olimpiadoje”, kurią organizavo Tauragės „Versmės” gimnazija. Renginyje varžėsi 11 komandų iš Jurbarko, Šilalės  ir Tauragės mokyklų. „Mini žaliojoje olimpiadoje” reikėjo įveikti net 4 turus. Pirmame ir antrame turuose dalyviai atsakinėjo į įvairius klausimus, susijusius su aplinkosauga. „Blitz” (žaibo) konkurse su visos komandos pagalba kapitonas stengėsi atspėti pateiktus žodžius. Paskutinis „fun” turas pareikalavo žinių, iš kokių medžiagų pagaminti tam tikri daiktai. Susumavus taškus paaiškėjo rezultatai, kiekviena komanda buvo apdovanota prizais. Šią popietę praleidome labai įdomiai, išgirdome ir sužinojome daug naujos informacijos, plačiau supažindinome su vartojimo mažinimu ir gamtos tausojimo procesais. Dėkojame organizatoriams už šiltą priėmimą, taip pat mūsų biologijos mokytojai Virginijai Ačienei už pagalbą ruošiantis šiai olimpiadai.

Urtė Kėblaitė, Ia gimnazijos klasės mokinė