Pažintinė išvyka į žuvininkystės praktinio mokymo centrą

346099525 1677746756031700 1111779905142383428 n    Tęsdami dalyvavimą pažintinės žuvininkystės programoje ,,Išauginta Europos Sąjungoje“, gegužės 10 d. puikiai nusiteikę trečiokai, penktokai ir šeštokai keliavo į Žemaičių Naumiestį. Žuvininkystės praktinio ugdymo centre mokiniai gilino akvakultūros žinias. Jie susipažino su žuvų rūšimis, jų vystymosi stadijomis, auginimo trukme, žuvų maistu,  mokymo centre įdiegta įranga ir technologijomis. Didžiulėje  patalpoje, kur rezervuaruose auga upėtakiai, europiniai šamai, eršketai ir kitos žuvys, vyko linksmiausi užsiėmimai. Pirmiausia susiskirstę komandomis vaikai šėrė žuvis. Įmetus į vandenį pašaro, pasirodė šokantys fontanai - žuvytės šoko taip aukštai, kad net iškrito iš rezervuaro! Dar linksmesnis buvo žaidimas ,,Pagauk žuvį“. Komandos iš vonelių turėjo mažas žuvytes perkelti į kitos komandos indą ir t. t. Įveikus šią užduotį, laukė dar sunkesnė: iš vienos vonelės į kitą reikėjo perkelti didžiulį eršketą. Iš pradžių mokiniai į užsiėmimų mokytojo pasiūlymą žiūrėjo net sustingę, bet vėliau atsirado drąsuolių, kurie įveikė ir šį iššūkį. Po labai įdomių veiklų ir gardžių pietų išvykome į Laukuvą.

Diana Petkienė, pradinių klasių mokytoja