Naujos STEAM patirtys

346104685 262600052803471 4678288678560404488 n  Mūsų gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvauja STEAM Tauragės centro veikloje. Gegužės  12 d. ketvirtos klasės mokiniai lankėsi edukacijose ,,Mikroskopavimas“ ir ,,Robotika kartu su LEGO SPIKE“. Pirmiausia vaikai susipažino su mikroskopais, įsitraukė į tiriamąjį darbą. Pro mikroskopą stebėjo gyvų ir negyvų organizmų struktūrinius vienetus, ląsteles ir kristalus, palygino gyvūnų ir augalų ląstelių sandarą. Robotikos mokymas buvo skirtas interaktyvios aplinkos konstravimui ir programavimui: čia ketvirtokai išbandė rato karuselę. Programuoti nebuvo sunku, nes neformaliojo ugdymo užsiėmimuose pradinukai ne kartą išbandė programą Scratch. Džiaugiamės, kad STEAM vaikams ir mokytojams suteikia naujų, smagių patirčių.

Dalia Norkienė, 4 klasės mokytoja