„Su džiaugsmu išeinam, su liūdesiu paliekam...“

DSC 8311   Tokia mūsų paskutinė žinutė, skirta mokyklos tinklalapiui. Kalendorinė vasara prasideda birželio 1 d., tačiau mums, XXX laidos abiturientams, ši data visada siesis su Paskutinio skambučio švente. Norime padėkoti visai mokyklos bendruomenei už gražų mūsų išlydėjimą iš gimnazijos; pirmokėliams, jų mokytojoms Sigitai Lileikienei ir Giedrei Kairienei už surengtą „egzaminą“ prieš tikrąją egzaminų sesiją J bei įspūdingą šventės pabaigą – muzikinį spektaklį „Ant bangos“. Beje, ši daina tapo viena mūsų mėgstamiausių, ją išgirdę visada prisiminsime mokyklą. Nuoširdžiai dėkojame priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniams, jų mokytojoms bei padėjėjoms už ryškiaspalvį gėlių kilimą, kuriuo gėrėjomės iškilmingai žengdami beržų alėja. Ačiū mokyklos administracijai ir svečiams už linkėjimus, apdovanojimus. Dėkojame mūsų tėveliams, prisidėjusiems ne tik moraliai, bet ir fiziškai prie abiturientų „paskutinio“ pasirodymo. Labai labai ačiū trečiokams gimnazistams ir jų auklėtojai Aušrai Jančauskienei už paskutinį pasiplaukiojimą Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos „laivu“. Tad belieka įveikti PASKUTINĮ etapą-egzaminų sesiją ir pakelti inkarą į kitus vandenis.

XXX laidos abiturientai ir auklėtoja Rita