Nešame tolerancijos žibintą...

IMG 1270   Lapkričio 16-ąją, minint Tarptautinę tolerancijos dieną, Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos Mokinių taryba organizavo užsiėmimus priešmokyklinio bei pradinio ugdymo 1-4 klasių mokiniams. Sužinoję ir prisiminę, kas yra tolerancija, mažieji gamino 2023 metų Tolerancijos simbolį - Žibintą. Mokinių darbeliai eksponuojami mokyklos pradinio ugdymo korpuso antrame aukšte. Tikimės, jog vaikams patiko ši netradicinė pamoka, kur įgijo naujų žinių, drąsios ir šviesios patirties. Dėkojame socialinei pedagogei Aušrai Jančauskienei už pagalbą ir visos veiklos koordinavimą.

Urtė Kėblaitė, mokinių tarybos pirmininkė