Kaziuko mugė Laukuvoje

423472326 421834393842816 416518971421972892 n   Kasmetinėje Mugėje švenčiamas pavasario atėjimas bei pristatomas turtingas lietuviškų papročių, amatų, tradicijų lobynas, kulinarinis paveldas. Kovo 4 dieną Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje vyko Kaziuko mugė, kurios tikslas – supažindinti vaikus su sena tradicija. Visus susirinkusius su gražia švente pasveikino muzikos mokytojo Alfredo vadovaujama kapela. Prasidėjus pirkimui-pardavimui, mugė užvirė it didžiulis skruzdėlynas. Vaikams buvo labai įdomu pirkti, parduoti, derėtis, atiduoti grąžą, skaičiuoti uždarbį, išlaidas. Sugrįžę į klases mokiniai džiaugėsi savo pirkiniais, dalinosi įspūdžiais. Toks renginys suburia, suartina bendruomenę, lavina ugdytinių kūrybiškumą, meninį- estetinį suvokimą.

Diana Petkienė, pradinių klasių mokytoja