XXXI laidos abiturientų šimtadienis

DSC 2795   ,,Visada trūksta laiko, kad padarytume darbą gerai, tačiau anksčiau padaryto darbo ištaisymui laiko visada atsiranda.”

Kovo 1 d. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje vyko XXXI abiturientų laidos Šimtadienis. Į šventę susirinkę mokiniai švytėjo ne tik šypsenomis, bet ir rimtumu prieš artėjančius egzaminus. Juk šis renginys - tik dar vienas įrodymas, kad liko vos šimtas dienų gimnazijoje! Šimtadienis - tai mažytė galimybė pabėgti nuo sunkios ir alinančios egzaminams besiruošiančio abituriento dalios. Šventinėje patikroje ketvirtokai gimnazistai savo žinias panaudojo įvairiose užduotyse: bandė atspėti automobilio modelį, atpažinti klasės draugą, net sužvejoti brangųjį laiką! Už titaniškas pastangas negalėjome jų neapdovanoti: tradiciškai įteikėme pusatestačius ir kaip tikriems nugalėtojams įsegėme XXXI laidos ženkliuką. Abiturientus nudžiuginome gimnazijos mokytojų ir mokinių šilčiausiais motyvuojamais linkėjimais, sidabru ir auksu užrašytais drobėje. Nepamiršome ir šventės simbolio – kalendoriaus! Linkime, kad ši dovana abiturientams padėtų sėkmingai skaičiuoti dienas, valandas net sekundes iki pirmojo egzamino!

Ugnė Būdvytytė, 3 gimnazijos klasės mokinė