Pradinių klasių raiškiojo skaitymo šventė

20240315 085222   Kovo 15 d. vyko Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos pradinių klasių raiškiojo skaitymo konkursas-šventė. Renginys buvo skirtas Knygnešių dienai paminėti. Šventės vedėjos 4 a klasės mokinės Austėja ir Gerda, mokytoja Giedrė Kairienė priminė apie lietuviškos spaudos ir raidyno draudimo laikmetį, kalbėjo apie pagarbą bei padėką knygnešiams. Konkurso dalyviai deklamavo kūrinius tiek bendrine lietuvių kalba, tiek žemaičių tarme. Vertinimo komisija - lietuvių kalbos mokytojos Rita Kėblienė ir direktoriaus pavaduotoja Asta Racevičienė - paskelbė laureatus. 2 a klasės mokiniai Nojus Andreika, Vakaris Rimkus ir Kristupas Šimkus puikiai padeklamavo tarmiškai A. Šimkienės „Šnekiemem žemaitėška“, geriausiai bendrine kalba Herkaus Kunčiaus      „Kelionė į Lietuvą“ perskaitė 4 b klasės mokinė Lėja Laucevičiūtė. Nuoširdžiai ačiū skaitovams ir jų mokytojoms.

Virginija Knystautienė, 4 a klasės mokytoja