Tauragės profesinio rengimo centras pakvietė mokytis

2015 05 13Gegužės 13 d. Laukuvos Norberto vėliaus gimnazijoje lankėsi Tauragės profesinio rengimo centro mokytojai. Jie pristatė mokymo įstaigą, naujas studijų programas: elektroninės leidybos maketuotojo, elektroninės prekybos agento bei staliaus.

Mokinius baigusius 10 klasių kvietė rinktis šias programas: apdailininko, baldžiaus, staliaus, higieninės kosmetikos, apskaitininko ir kasininko, pardavėjo, prekybos įmonių vadybininko, pardavėjo ir barmeno, virėjo, elektroninės leidybos maketuotojo, elektroninės prekybos agento, sekretoriaus, automobilių elektromechaniko, technikos priežiūros verslo darbuotojo, automobilių mechaniko.  Programų trukmė – 3 metai. Įgyjamas vidurinis išsilavinimas ir profesija. Renkantis apdalininko specialybę be vidurinio išsilavinimo studijų trukmė – 2 metai. Mokiniai, baigę 12 klasių, gali rinktis šias studijų programas: apdailininko, apskaitininko ir kasininko, pardavėjo ir barmeno, elektroninės leidybos maketuotojo, elektroninės prekybos agento, higieninės kosmetikos, automobilių mechaniko, kirpėjo. Įstojusiųjų laukia šiuolaikiški bendrojo lavinimo dalykų ir profesinio mokymo kabinetai, 4 kompiuterinės klasės, mokomasis baras, mokomasis biuras, mokomoji parduotuvė ir mokomoji virtuvė.

Tags: Ugdymas_karjerai