Skautai švenčia Lietuvos skautijos 20-ąjį gimtadienį

2015 09 12Rugsėjo 12 diena buvo ypatinga ne tik Laukuvos Norberto Vėliaus draugovės skautams, bet ir visai Lietuvos skautijai. Būtent šią dieną mūsų organizacija minėjo savo dvidešimtajį gimtadienį! Broliai ir sesės iš įvairiausių kraštų linksmai šventė šią šventę. Mes, Medvėgalio tunto skautai, rinkomės prie  Šilalės rajono savivaldybės, kur dalinomės skautiškų akimirkų nuotraukomis ir minėjome organizacijos jubiliejų.

Pasirodžius gimtadienio automobiliukui, keliaujančiam per visą Lietuvą, šokome gimtadienio flashmobą ir mūsų krašto skautų labai mėgstamą pluktoniką. Dalyvavome iškilmingoje rikiuotėje ir linkėjome organizacijai gražiausių linkėjimų. Juos užrašėme ir priklijavome ant skautijos automobiliuko. Žinoma, koks gimtadienis be torto? Linksmojo gimtadienio automobiliuko keliautojai – pirmijos nariai mums atvežė gardų gimtadienio tortą. Išvažiavus automobiliukui, šventės linksmybės nesiliovė. Žaidėme žaidimus, skambėjo dainos, šūkiai ir džiaugsmingas skautų juokas, į orą leidome balionus su palinkėjimais ir valgėme gimtadienio tortą.

Nors tikroji Lietuvos skautijos įkūrimo data yra rugsėjo penkiolikta, mes, visos Lietuvos skautai, ją iškilmingai minėjome keliomis dienomis anksčiau.  O tikrąją dieną, visi įžodį davę skautai, stengėmės pasipuošti skautišku kaklaraiščiu.

Agnė Pocevičiūtė, Laukuvos Norberto Vėliaus draugovės skautė