Judėjimo savaitė Šilalėje

2015 09 22 2Rugsėjo 22 d. Šilalės miesto stadione vykusiame sporto renginio „Judėk kartu“ Zumba treniruotėje dalyvavo Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos ir Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mokiniai.

Renginio pradžioje 14-os rajono mokyklų vadovams buvo įteikti Lietuvos futbolo federacijos futbolo vystymo programos „Užauginkime Ronaldo Lietuvai" skirti futbolo vartų ir futbolo kamuolių komplektai.  Vartų komplektą sudaro du universalūs 2x3 metrų dydžio vartai, skirti žaisti tiek lauke, tiek viduje. Standartiniame kamuolių komplekte - 10 įvairių dydžio kamuolių, tarp jų ir specialūs kamuoliai, pritaikyti naudoti patalpose žiemos sezonu. Šilalės lopšeliui-darželiui „Žiogelis“ ir Šilalės r. Upynos Stasio Girėno vidurinė mokykla gavo ir dirbtinę dangą futbolo aikštelėms.

Po mokinių treniruotės, futbolo aikštelėje jėgas išbandė Šilalės rajono savivaldybės ir Šilalės rajono mokyklų vadovų komandos. Rungtynės baigėsi 1:1, o baudinius tiksliau mušė savivaldybės komanda, tad jie ir šventė pergalę. Tikimės, kad dar turėsime revanšo galimybę.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Stasys Baubkus