Pradinio korpuso atidarymo šventė

2015 12 01Gruodžio 1 dieną įvyko pradinio ugdymo korpuso atidarymas.

Per visą vasarą ir rugsėjo – lapkričio mėnesiais statybininkai triūsė ir gražino pradinio ugdymo korpusą. Mokiniai sugrįžo į  gražias, dažais kvepiančias klases, koridorius.

Po pirmos pamokos buvo atrakintos pradinio korpuso durys, perkirpta juostelė, kuri bus atiduota į gimnazijos muziejų. Direktorė Raimonda Kauneckienė palinkėjo mokiniams rūpintis atnaujintomis klasėmis, būti tikrais mokyklos šeimininkais. Kad mokykla būtų jaukesnė, padovanojo gėlę, palinkėdama, kad kuo daugiau gėlių žydėtų jų koridoriuose.