Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimas

2016 02 12 2Vasario 8-12 dienomis vyko renginiai, skirti vasario 16-ąjai atminti. Antradienį – diskusija „Demokratiškosios vertybės“. Dalyvavo 8, 1ag, 1bg, 2ag, 2bg klasių mokiniai.

Jie išsakė savo nuomones apie svarbiausias vertybes, kurios yra pagrindas mūsų visuomenėje, žaidėme žaidimą „Visi skirtingi, bet ar lygūs?“ Ar mes toleruojame, esame pakantūs savo draugams. Ketvirtadienį vyko integruota pamoka su informacinėmis technologijomis. 1bg klasės mokiniai rinko medžiagą apie Lietuvos Tarybos narius, vėliau šią medžiagą išspausdino. Tą pačią dieną(vasario 12), septintos pamokos metu, vyko užsiėmimas „Lietuvos vėliavos“. Pirmiausia sudainavome dainą „Brangiausios spalvos“. Grupėse varžėmės, kas žino daugiausia apie heraldiką ir Lietuvos vėliavas: tautinę, istorinę, prezidentūros, laivyno, Žemaitijos, ir visas kitas. Vėliau palyginome Lietuvos trispalvę su panašiomis kitų šalių vėliavomis. Pasirodo, jų daug – net 12! Bandėme išsiaiškinti kilusį klausimą, ar visi žinome kodėl Lietuvos tautinė vėliavą sudaro būtent geltona, žalia, raudona? Ar buvo kitokių minčių? Ką žinome apie Tadą Daugirdą? Savo žiniomis nepralenkiami buvo A. Auškalnis ir I. Pocevičiūtė iš 3ag klasės.

Istorijos mokytoja

Asta Girgždienė