Mokykloje ne tik dieną, bet ir naktį

2016 02 26Jau penktus metus iš eilės vyko jaunųjų šaulių organizuojamas renginys „Jaunųjų šaulių naktis mokykloje“.  Renginio pradžioje buvome išsiskirstyti į 3 būrius, išklausėme kuopos vado Ernesto Burčo instruktažo, kuris supažindino  su taisyklėmis bei šio vakaro visa programa. Renginyje  tai pat svečiavosi  KASP Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės 308 pėstininkų kuopos kariai ir jų vadas Kęstutis Dembinskas. Kariai savanoriai buvo atsivežę kovinių ginklų, kuriuos galėjome ne tik apžiūrėti, bet ir išardyti bei surinkti.

Po pratybų su ginklais visi skubėjome į sporto varžybas. Pirmiausia buvo sužaistos krepšinio varžybos. Deja, kariai savanoriai buvo stipresni. Tinklinio varžybos mums sekėsi kur kas geriau, mums pavyko įveikti varžovus ir laimėti.

Po varžybų atsisveikinom su kariais savanoriais, kurie skubėjo namo pailsėti, nes sekančią dieną turėjo vykti į pratybas.

Išvykus kariams savanoriams vyresnieji šauliai mums pravedė topografijos ir taktikos (negarsinio valdymo signalus) užsiėmimus. Taip pat turėjome praktinį užsiėmimą – orientacines varžybas po Laukuvos miestelį.

Po visų užsiėmimų ėjome žiūrėti filmų į aktų salę, o labiausiai pavargę šauliai nuėjo miegot.

Atsikėlę aštuntą valandą ryto susitvarkėme patalpas ir atsisveikinę vykome namo ilsėtis.

Per visą vakarą nemačiau, kad kas nors liūdėtų ar neturėtų veiklos. Svarbiausia, kad visų veiduose buvo šypsenos, o juk jos mums ir pasako, kad renginys pasisekė. Labai patiko, kad visas mūsų laikas ten, nepraėjo šiaip sau, o buvome užimti įdomia veikla.

Laukuvos jaunoji šaulė

Kamilė Jurkevičiūtė