Laukuviškės tenisininkės geriausios

Nuoširdžiai sveikinu savo auklėtines, 1bg klasės mokines, ir visą Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos tenisininkių komandą su sėkme Lietuvos mokyklų žaidynėse.

Lietuvos mokyklų žaidynėse paaiškėja vis daugiau nugalėtojų ir prizininkų. Savo geriausius išsiaiškino ir kaimo vietovių mokyklų stalo teniso finalinių varžybų dalyviai. Stalo tenisininkai per Velykų atostogas rinkosi Širvintose, kur vyko lemiamos kovos.

Asmeninėse mergaičių varžybose pirmą vietą iškovojo Gabrielė Brazauskaitė, antrą - Roberta Vaivadaitė.

Komandinėse mergaičių varžybose taip pat geriausiai sekėsi visas pergales iškovojusiai Šilalės rajono Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mergaičių komandai.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/lmz/naujienos/lmz-kaimo-vietoviu-mokyklu-stalo-teniso-finalai.d?id=70849112

Aurelija Bitinienė, 1bg klasės auklėtoja