Gimnazijos ritminių šokių grupė „LMSA šokių fiestoje 2016“ Kaune

2016 04 02 22016 m. balandžio 2 d. į Kauną suvažiavo apie 1000 šokėjų iš visos Lietuvos, čia vyko respublikinė „LMSA šokių fiesta 2016“. Šventėje dalyvavo 80 kolektyvų  įvairaus šokio žanrų: modernaus, gatvės, linijinių, pramoginių, šiuolaikinio ir kt. Šokėjų amžius nuo 3 iki 80 metų.

Dalyviai buvo suskirstyti į penkias grupes pagal amžių. Mūsų šokėjos pateko į trečią amžiaus grupę, kur dalyvavo  net dvidešimt šeši kolektyvai. Mūsų šokėjos pašoko, galima sakyti, „šviežią“ šokį „Džaivas kitaip“. Nors didžiojo prizo nelaimėjome, bet likome patenkintos savimi. Juk kiekvienas dalyvavimas  festivaliuose ir konkursuose šokėjams atneša naują patirtį, gerą pamoką  ir netikėtus įspūdžius. Visos šokėjų grupės  buvo apdovanotos „LMSA“ atminimo prizais, saldžiomis dovanomis. Vadovai – Padėkos raštais ir „LMSA“ atminimo prizais.

Dėkoju mūsų mokyklos direktorei Raimondai Kauneckienei už suteiktą galimybę nuvykti į šventę-konkursą ir pasisemti patirties.

Choreografijos mokytoja

Alma Rumšienė