,,Duonutė – pyragų močiutė“

2016 10 10Spalio 10 dieną 1b  klasės mokiniai, lydimi mokytojos Dianos Petkienės, keliavo į Laukuvos miestelio biblioteką, kurioje vyko rudens derliaus šventė ,,Duonutė- pyragų močiutė“. Šventę organizavo bibliotekininkė Kajaus mama Rugilė Virbašienė.

Šventės metu vaikai sužinojo, koks ilgas kelias auginant duoną, iš kokių grūdų ji kepama , kad  gali būti juoda ir balta. Išklausę pasakojimo, kaip anksčiau buvo auginama ir kepama duona  ir kaip šiuo metu, vaikai minė mįsles, žaidė žaidimus. Susėdę pailsėti, piešė duoną, bandeles, riestainius ir piešinukus pakabino ant duonos medžio bibliotekoje.

Šventės pabaigoje Kajaus mama visus vaikus pavaišino duonos tortu.

Į mokyklą pirmokai grįžo laimingi, pasisėmę gerų emocijų ir žinių.

1b  klasės mokytoja

Diana Petkienė