Liaudies kūrybos konkursas „Tramtatulis“

IMG 20170307 110816Kovo 7 dieną Šilalės kultūros centre šurmuliavo tautiniais kostiumais pasipuošę įvairaus amžiaus konkursantai. Kas daina, kas pasakojamuoju tarmišku žodžiu, tautosakos kūriniu, kas tradiciniais instrumentais rodė savo išmonę. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos 4ag klasės mokinė Ugnė Daukantaitė taip pat dalyvavo rajoniniame ,,Tramtatulio“ ture ir atliko dvi žemaičių krašto dainas – „Lek, gervi“ ir „Auga ąžuolelis“. Ugnės balsas skambėjo puikiai ir savo stiprumu nustebino žiūrovus bei komisijos narius. Balandžio 2 dieną su Ugne vyksime į Žemaitijos sostinę Telšius - į konkurso zoninį turą.

Mokytoja metodininkė Jolanta Bučnienė