Kaziuko mugė

103 0753   Šių metų kovo 3 d. gimnazijoje šurmuliavo tradicine jau tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius bei bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.
   Mokinių darbeliai glostė akis ir džiugino mugės lankytojų širdis. Pirkėjai Kaziuko mugėje galėjo įsigyti rankų darbo tautodailės dirbinių, įvairiausių suvenyrų. Buvo prekiaujama darbeliais iš popieriaus,  nėriniais, papuošalais iš karoliukų ir vilnos. Smaližiai galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: spurgų, vaflių, pyragų, sausainių ir netgi pyragėlių su mėsa.
   Ne pirmą kartą mugėje dalyvavo krepšių pynimo meistras, laukuviškis Vincas Sakalauskas. Kaip ir kiekvienais metais, jo pintus krepšius greitai išpirko.
   Taigi iš Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir pavasarinę nuotaiką bei  daug malonių įspūdžių.

Pradinių klasių mokytojos metodininkės
                 S. Lileikienė ir V. Knystautienė