Būsimo pirmoko diena

Gegužės 30 dieną gimnazijos aktų salėje vyko „Būsimo pirmoko diena“. Į šventę susirinko būsimi pirmokėliai, jų tėveliai, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Dalia Norkienė ir Reda Ežerskienė. Mažųjų pasveikinti atvyko ir ketvirtokai su savo mokytoja Regina Stanevičienė.

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai, vadovaujami mokytojos Rimos Šaltmerienės, deklamavo eilėraštukus ir suvaidino nuotaikingą pasakaitę „Kiškio morka“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Norkienė pasveikino priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučius, įteikė jiems kelialapius į pirmą klasę bei pristatė jų būsimą pirmos klasės mokytoją – Reginą Stanevičienę. Pažintį su mokytoja mažieji pratęsė jau būsimoje klasėje.