Pilietinės dainos šventė

Siekiant plėtoti mokinių pilietinį bei tautinį ugdymą vasario antrą ir ketvirtą dienomis gimnazijoje vyko tradicinė tarpklasinė pilietinės dainos šventė, skirta Vasario 16-ajai paminėti.

Šventės dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes. Jie varžėsi dėl pilietiškiausios dainos, skambiausios dainos, geriausios dainos ir lietuvių liaudies puoselėtojų nominacijų bei gimnazijos direktoriaus įsteigto prizo. Labiausiai šventei ruošėsi mažiausiųjų grupės dainorėliai ir jų mokytojos. Dalyviai pasipuošė pačių pasidarytomis emblemomis, vėliavėlėmis bei karūnomis. Šventės metu skambėjo eilės, kurias skaitė skaitovų būrelio nariai. Gimnazijos direktoriaus prizas buvo įteiktas trečios klasės dainorėliams. Tarp šeštos ir aštuntos klasės moksleivių patys geriausieji buvo 7a klasės mokiniai. Gimnazistų tarpe šį prizą laimėjo 1ag klasės merginos. Jos atliko Julijos Vaitkevičiūtės kūrybos dainą „Lietuva“.