Išrinkta nauja gimnazijos mokinių taryba

IMG 6665   Išrinkta nauja Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokinių taryba. Dvejų metų kadenciją taryboje dirbs Modesta Bartkutė, 2 gimnazijos klasė, Rugilė Ežerskytė, 1 b gimnazijos klasė, Erika Kairytė, 1 b gimnazijos klasė, Urtė Kėblaitė, 1 a gimnazijos klasė, Kamilė Sakalauskaitė, 2 gimnazijos klasė. Tarybos pirmininke, net 140 rinkėjų sprendimu, tapo Urtė Kėblaitė.

Gimnazijos mokinių taryba – aukščiausia mokinių savivaldos institucija, kuri atstovauja mokinių interesams. Mokinių tarybą sudaro penki 8, I-II gimnazijos klasių mokiniai, išrinkti slaptu balsavimu 5-8, I-IV gimnazijos klasių mokinių. Daugiausia balsų rinkimuose surinkęs kandidatas tampa Mokinių tarybos prezidentu.  Mokinių tarybos nariai tampa Gimnazijos tarybos nariais.

Mokinių taryba jau pradėjo darbą – dalyvavo Gimnazijos tarybos pirmininko rinkimuose. Linkime kūrybinės energijos, drąsos, noro stengtis dėl savo mokyklos!