Naktis mokykloje

2019 10 18

Spalio 18 d. po ilgo svajojimo ir planavimo 7 klasės mokiniai kartu su savo klasės vadove N. Bankauskiene patyrė nakvynės mokykloje džiaugsmą.  Renginys buvo skirtas klasės bendruomenės stiprinimui.

Mokykloje visi rinkomės 16 val.  Vadovaujami klasės vadovės pirmąją valandą skyrėme taisyklių aptarimui ir susipažinimui su numatoma programa. Vėliau vyko grupiniai užsiėmimai, kurių metu aiškinomės grupės narių vaidmenis, mokėmės tinkamais būdais išsakyti kritiką bei pagirti.  Sunkiausiai sekėsi mokantis atsiprašyti.  Bet mes ir tai įveikėme!

Po vakarienės prasidėjo orientacinės varžybos, kurias suorganizavo Ugnė ir Kamilė.  Buvo be galo greitos, linksmos  ir energijos pareikalavusios lenktynės.  Šiek tiek pailsėję patraukėme į sporto salę, kur mūsų laukė judrūs žaidimai ir dar vienas klasės vadovės išbandymas– žaidimas „Upė“.  Vakarą vainikavo filmo peržiūra,  slėpynės ir „UNO“ žaidimas.

Ryte visi kartu papusryčiavę ir susitvarkę,  rašėme padėkas visiems, net ir tiems, kurių nebuvo su mumis.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie mūsų nuotykio mokykloje!

7 klasės mokinys
Augustas Bankauskas