XVIII laidos abiturentų šventė

XVIII laidos testamentas (video)

„Išlikimas.XVIII laida.“ (video)

Penktadienį, gegužės 27 dieną, Lietuvos mokyklose skambėjo Paskutinis skambutis abiturientams. Laukuvos gimnazijoje jis skambėjo 65 abiturientams. Ši diena XVIII laidos abiturientams prasidėjo neįprasta dienotvarke. Pamokos su auklėtojomis, gimnazijos administracija, mokytojais, kol galiausiai į jų klases palydėti į Paskutinio skambučio šventę Laukuvos kultūros namuose atkeliavo pirmokėliai.

Šventės metu visas dėmesys buvo skirtas abiturientams ir jų auklėtojoms. Pirmi sveikinimo žodžiai ir palinkėjimai abiturientams buvo tarti gimnazijos direktoriaus Vinco Jurgaičio. Vėliau sveikinimus ir palinkėjimus išsakė šventės svečiai Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė ir LR seimo narys Remigijus Žemaitaitis.

Abiturientams padėkas už pasiektus rezultatus patiems aktyviausiems respublikinių ir rajoninių olimpiadų bei įvairiausių konkursų dalyviams, už iniciatyvą ir pagalbą organizuojant gimnazijos bendruomenės renginius, už aktyvias veiklas Mokinių taryboje ir jaunųjų šaulių organizacijoje, už aukštus pasiekimus dalyvaujant stalo teniso ir tinklinio varžybose bei labai gerą pamokų lankymą teikė gimnazijos direktorius. Pirmoji padėka buvo ypatinga. O ją direktorius įteikė - Gimnazijos himno žodžių autorei - 4ag klasės mokinei Ernestai Macikaitei. Nebuvo pamiršti ir mokytojai, kurie prisidėjo prie šių mokinių pasiekimų: abiturientų auklėtojos Renata Gargasienė ir Lina Petkuvienė, muzikos vyr. mokytojas Aivaras Šimkus (Gimnazijos himno muzikos autorius), biologijos mokytoja metodininkė Virginija Ačienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Ingrida Girčienė bei prancūzų kalbos vyr. mokytojas Ernestas Burčas.

Patys mažiausieji šventės dalyviai sveikino abiturientus šokiu, pagal dainą „Sparnuotosios sūpynės“. Pirmosios mokytojos taip pat išsakė savo palinkėjimus. Trečiokai gimnazistai abiturientams padovanojo „Svajonių gaudykles“ su griežta naudojimosi instrukcija. Čia pat salėje jos buvo ir išbandytos. Paskutiniai palinkėjimai abiturientams skambėjo iš pačių jiems artimiausių žmonių – tėvelių.

Tradiciškai, daugelį metų rašomą testamentą, abiturientai pateikė savaip, kitoniškai: į pagalbą pasitelkę naujausias informacines technologijas. Daugelis mokytojų ir mokinių buvo maloniai nustebinti. Ačiū abiturientams.

Šią gražią šventę organizavo gimnazijos 3abg klasių mokiniai ir jų auklėtojai Virgilija Venckuvienė bei Alfredas Šniaukas. Ačiū ir jiems.